ATRAKCJE ZIMOWE

ODWIEDŹ NAS W SEZONIE ZIMOWYM
Zimowe spacery
Czarujące, śnieżne lasy, czyste zimowe powietrze, wspaniałe widoki na góry - nie ma lepszego sposobu, by docenić magię Alp zimą niż pieszo.
Wycieczki na rakietkach śnieżnych
Piesze wycieczki na rakietach śnieżnych to najlepszy sposób na dotarcie do najbardziej zacisznych i nietkniętych zakątków Tyrolu. Daje odwiedzającym fascynujący wgląd w magiczny zimowy krajobraz i jest świetnym sposobem na poruszanie się po świeżym alpejskim powietrzu.
Narciarstwo biegowe
Narciarstwo biegowe jest jednym z najlepszych sposobów na obcowanie z zimą w Tyrolu. Unikaj ruchliwych wyciągów i idź we własnym tempie przez alpejską pustynię.
Saneczkarstwo
Od małych dzieci po dziadków, nigdy nie jesteś zbyt młody lub stary, aby zjechać z góry na torze saneczkowym! Nasz region oferuje szeroką gamę tras dla osób szukających alternatywy dla jazdy na nartach lub snowboardzie.
Snow-kiting
Pionierzy snowkitingu zaczęli od prostego pomysłu: jeśli kitesurfing jest zabawą na wodzie, to dlaczego nie na śniegu? Zimą jezioro Reschensee na południe od Nauders jest popularnym miejscem spotkań snowkiterów. Obszar, który znajduje się na granicy austriacko-włoskiej w Południowym Tyrolu, ma wiele otwartych przestrzeni, idealnych do uprawiania tego sportu.

Więcej informacji o zimowych atrakcjach